We zijn eerlijk, kritisch
en we werken graag samen

To top
zinnig #1

Duurzaam

We werken aan projecten die bijdragen aan positieve verandering. Wij geloven dat samenwerking op basis van gedeelde waarden en visie tot de beste resultaten leidt.

zinnig #2

Samen

We houden van een gelijkwaardige samenwerking met heldere afspraken en korte lijnen. We scrummen (Agile) omdat voortschrijdend inzicht in elk proces leidend is.

zinnig #3

Effectief

Ons werk is doen: dingen maken die werken, die nog wat meer doen dan we van tevoren hebben afgesproken. Daarom houden we het simpel en zijn we eerlijk en doelgericht.

wat we doen:

We bedenken

Een zinnige gebruikservaring staat bij Driebit centraal. We starten met een workshop om samen de beste online strategie te vinden. En formuleren heldere, meetbare doelen die matchen met de behoeften en doelen van jouw gebruikers.

Ook ontwerpen doen we samen. In een co-creatie sessie bestuderen we gebruikers en het pad dat zij afleggen. Vervolgens ontwerpen en testen we de best mogelijke gebruikerservaring. Met feedback van echte gebruikers optimaliseren we het ontwerp.

We maken

In een multidisciplinair team ontwikkelen we jouw idee verder. Natuurlijk doen we dat op basis van heldere communicatie, openheid en duidelijke afspraken. We omarmen voortschrijdend inzicht met onze Scrum methode, begeleiden je waar nodig en optimaliseren continue onze samenwerking. We werken niet vóór jou, maar mét jou.

Driebit ontwikkelt maatwerk platformen en slimme websites op basis van het Symfony framework (gebaseerd op PHP) of gebruikt het semantische, open source Ginger platform voor co-creatie, onderwijs en erfgoed platformen.

We onderhouden

Het begint pas écht wanneer jouw website live staat. Ter ondersteuning staat ons Service & Support team voor je klaar met de antwoorden en oplossingen die je zoekt. Ook qua snelheid, veiligheid en uptime van jouw project ben je bij ons in goede handen, dankzij de zorgeloze Driebit hosting.

Zodra de website wordt bezocht, krijgen we inzicht in bezoekersgedrag. Deze directe feedback vormt de basis voor zinnige doorontwikkeling. Vaak is een kleine aanpassing al voldoende.

onze projecten hebben impact:

Wie we zijn

Het internet gebruiken om positieve veranderingen teweeg te brengen. Dát is waar het bij Driebit om gaat. Daarom kiezen wij voor opdrachtgevers die er precies zo over denken. Want een team dat samenwerkt op basis van dezelfde waarden, behaalt het beste resultaat.

Bram Opdam

Founder

Altijd op zoek naar de 'beginners mind'. Zo blij als een kind in de snoepwinkel met het Driebit dreamteam. Zingeving als missie.

bram@driebit.nl

Ronald Benschop

Backend Developer

Ik programmeer al jaren maar ben het nog steeds niet zat. Integendeel: het wordt alleen maar leuker

ronald@driebit.nl

David de Boer

Backend Developer

Ik hou van taal – levend en dood, analoog en digitaal. Open source code en -kennis.

david@driebit.nl

Cheyenne Broerse

Stagiaire UX

Ik hou van UX en Gamification.
Ik ben een vioolmeisje met bruine band karate die graag reist.
Ojaa, mijn guilty pleasure is Nutella.

cheyenne@driebit.nl

Dorien Drees

Frontend developer

06 - 54 964 044

Bliep

dorien@driebit.nl

Danny Evenwel

Frontend developer

Waarschijnlijk de grootste Star Trek fan die je regelmatig zwetend in de gym tegenkomt. Bij Driebit ben ik high-end frontender.

danny@driebit.nl

Dirk Geurs

Backend developer

Andere mensen vinden mij eigenwijs. Zelf vind ik van niet. Grote kans dat je me ’s nachts wakker aantreft, ik ben nogal een nachtmens.

dirk@driebit.nl

Casper Glorius

Creative Director

Als kind was ik geïnteresseerd in computerspelletjes, dinosauriërs en hutten bouwen. Tja, nog steeds eigenlijk.

casper@driebit.nl

Jeroen van Wijck

Operations Director

Niets is in beton gegoten. Me overal mee mogen bemoeien. De jongen die zich blijft verbazen over wat mogelijk is.
Rust in de tent.

jeroen@driebit.nl

Leon van der Grient

Frontend developer

Woei!

leon@driebit.nl

Vincent Jacobs

Creatief strateeg

vincent@driebit.nl

Loetie Kruger

Backend developer

Bouwen aan websites of aan (strategy) games. Autosport. Bijna elk weekend mee bezig, en als het even kan, elk jaar naar een autorace.

loetie@driebit.nl

Yori van Loo

Frontend developer

Developen is een van mijn passies. Verder compenseer ik lekker eten graag met sport.

yori@driebit.nl

Stephan van der Meer

Creatief strateeg

Als ik de storm overleef hou ik van fietsen, vakanties naar verre landen, cultuur, nieuws en oplossingen verzinnen om slimmer te werken :-)

stephan@driebit.nl

Fred Pook

Backend developer

Eigenwijs, intuïtief en nieuwsgierig. Ik wil alles leren begrijpen. Begrijpen is je eigen maken. Vandaar eigenwijs. Wijs is als je dat lang genoeg doet.

fred@driebit.nl

Rendy van Poppel

Stagiair UX

Ik vind het uitdagend om dingen te onderzoeken en uiteindelijk toe te passen. Zonder motivatie geen doel. Vice versa!

rendy@driebit.nl

Krista Ramakers

Tester

Naast testen houd ik me bezig met service & support en de online communicatie van Driebit. Mijn ideale dag begint op de yogamat en bevat op z'n minst een etentje buiten de deur of een punkconcert.

krista@driebit.nl

Leonie Smits

stagiaire Frontend developer

leonie@driebit.nl

Carolien Stevens

UX designer

Als ik op mijn vaal rode Fender speel, denk ik dat ik super cool ben. Geen snoep lekkerder dan eye candy. Zonder goed ontwerp geen goed product.

carolien@driebit.nl

Malin Toor

Stagiaire Contentstrategie & Design

Ik ben een leergierige meid die het leuk vindt om content te maken en vandaag ga ik tegen iedereen die ik tegenkom glimlachen, jij?

malin@driebit.nl

Esther Weimann

Backend developer

Oude mannen praten graag over zichzelf. Ik ben geen oude man.

esther@driebit.nl

Marco Wessel

Hosting engineer

Ik luister graag muziek, ik weiger windows te gebruiken en alles fixt zichzelf als ik ernaast sta.

marco@driebit.nl

Karlijn van de Wiel

Service & Support

Naast Service & Support: basketbal, kickboksen, high-tech gym, fitness, ‘unrefined sugar cooking’, regelen, documentaires kijken en reizen!

karlijn@driebit.nl

Kathleen van Wingerden

Tester

Ik kan heel goed dingen stukmaken. Best handig als je tester bent.

kathleen@driebit.nl

Ruben Lie King

rubenlie@driebit.nl

Wil je misschien...

Content

Name

Role